Multipleksery wysokiego napięcia / prądu - Testery wytrzymałości izolacji i uziemienia HIPOT

HIK-CONSULTING Autoryzowany Przedstawiciel
AR_logo
SCI-logo
hjfdsaksdhsfjgskaldjhf kaDJfdsgfgfgfdfdfdfdfgfdNDKMSDAKNJWKNEJFNDWNDFBDfdbhsnjdfbnsnfbdnjsjfjnj
MENU
Go to content

Multipleksery wysokiego napięcia / prądu

Associated Research

Skanery do testów HIPOT, Ground Bond - Multipleksery

Podłączanie wielu wyprowadzeń EUT do testera HIPOT - przyśpieszenie wykonywania testów


Seria SC6540 firmy Associated Research (USA) to wielokanałowe, modularne skanery wysokoprądowe (HC) i wysokonapięciowe (HV), dostępne w różnych konfiguracjach. Dzięki zastosowaniu skanerów można testować do 80 punktów przy wykorzystaniu pojedyńczego źródła napięcia lub prądu (do 40A).

Skanery w wersji SLAVE są sterowane bezpośrednio z testerami: OMNIA II, OMNIA, HypotULTRA, HypotULTRA III, LINECHECK; w wersji MASTER mogą być sterowane niezależnie od użytego testera przez komputer PC.
  • KONFIGUROWALNA MATRYCA SKANOWANIA - SC6540 można zakupić jako „matrycę skanującą” z własnym źródłem zasilania lub jako „matrycę skanującą podrzędną” sterowaną za pomocą automatycznego przyrządu do badań stowarzyszonych. Każdy główny skaner może kontrolować do czterech dodatkowych skanerów podrzędnych, co pozwala w sumie na 80 punktów testowych.
  • ZAUTOMATYZOWANE MOŻLIWOŚCI BADANIA WIELOPUNKTOWEGO LUB WIELOPUNKTOWEGO - W połączeniu z OMNIA® lub HypotULTRA® SC6540 skraca czas konfiguracji testu i eliminuje błąd operatora, aby zapewnić spójne wyniki testu.
  • INTERFEJSY AUTOMATYZACJI DO KONTROLI OPROGRAMOWANIA - Skanery główne są dostępne z interfejsami automatyzacji USB / RS-232, GPIB i Ethernet.
  • WSKAŹNIKI PANELU PRZEDNIEGO - Diody LED wskazują status każdego kanału. Operator wyraźnie widzi, które wyjście jest aktywne.
  • TESTY CIĄGŁOŚCI OD PUNKTU DO PUNKTU - Kanały wysokiego napięcia można również wykorzystać do testów ciągłości od punktu do punktu.
  • KOMPAKTOWY MONTAŻ RACK 2U - Ta kompaktowa konstrukcja pozwala na szybką i łatwą instalację SC6540 w systemie do montażu w szafie.
Back to content