Associated Power Technologies - Zasilacze pradu zmiennego AC (DC) - Hipot-Testery bezpieczeństwa elektrycznego

HIK-CONSULTING Autoryzowany Przedstawiciel
AR_logo
SCI-logo
MENU
APT_logo
pasek
Go to content

Associated Power Technologies - Zasilacze pradu zmiennego AC (DC)

Zasilacz APT 8500

APT logo

Firma Associated Power Technologies (USA) wytwarza specjalizowane zasilacze prądu zmiennego, w układzie jednofazowym i trójfazowym.

Zasilacze APT są stosowane m.in. do testów urządzeń które wymagają stabilnego i precyzyjnego zasilania sieciowego o częstotliwościach takich jak: 50Hz, 60Hz, 400Hz i innych. W przypadku testowania urządzeń medycznych zachodzi potrzeba zapewnienia stabilnego, wyższego niż standardowe (np. 230V) źródła zasilania sieciowego dla testów bezpieczeństwa elektrycznego typu HIPOT, Line Leakage test...


Zasilacze AC firmy APT są potrzebne także do badania odporności odbiorników energii elektrycznej na zakłócenia zasilania sieciowego AC.  Dodatkowo zasilacze prądu zmiennego APT mogą być przełączane w tryb pracy zasilania DC. Do zasilaczy jest dostępny bezpłatny program sterujący Power TRAC.  Wszystkie modele: 36- miesięcy rękojmi / gwarancji

Więcej informacji o zasilaczach APT

APT zasilacze katalog


Katalog Zasilaczy Testowych APT: Prądu zmiennego  AC

firmy Associated Power Technologies (.pdf)

ZAILACZE

Zasilacze programowalne AC z możliwością przełączania do pracy DCProgramowalne zasilacze AC
500-4000 VA Moc wyjściowa
znak CE


Seria zasilaczy 460XAC

1 i 3-fazowe źródła zasilania AC
Moc wyjściowa 6 kVA - znak CE
seria 7000
Zautomatyzowane zasilacze AC
Moc wyjściowa 500 VA - 4 kVA
znak CE
seria 6000
Zautomatyzowane zasilacze AC
Moc wyjściowa 500 VA - 4 kVA

Modułowe źródła zasilania AC
Moc wyjściowa 1 kVA - 18 kVA
znak CE
8500
SERIA 8500

Seria APT 8500 to źródło o bogatej funkcjonalności, oferujące ulepszone możliwości, funkcjonalność i mniej miejsca w jednej serii. Modele zapewniają napięcie wyjściowe do 310 VAC i częstotliwość wyjściową w zakresie od 5 Hz do 1200 Hz, co czyni je oczywistym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów zastosowań. Posiadają również ulepszony interfejs do wszystkich modeli zaprojektowanych całkowicie z myślą o użytkowniku końcowym.

Zasilacze 8500 można skonfigurować jako proste, stacjonarne źródło zasilania prądem przemiennym w trybie ręcznym lub, jako ulepszona opcja, w trybie programowalnym, do użytku z interfejsem do komputera. Tryb programowalny dodaje korzyści wynikające z przemiatania napięcia, częstotliwości, stanów nieustalonych i odchylenia DC w trakcie jednej sekwencji lub kilku różnych testów. Seria 8500 obejmuje następujące modele: 8505, 8512, 8520, 8540.


Back to content