Multipleksery wysokiego napięcia / prądu - Hipot-Testery bezpieczeństwa elektrycznego

HIK-CONSULTING Autoryzowany Przedstawiciel
AR_logo
SCI-logo
MENU
EEC
pasek
TESTERY BEZPIECZEŃSTWA ELEKTRYCZNEGO
Przejdź do treści

Multipleksery wysokiego napięcia / prądu

Associated Research
baner SC6540

Skanery do testów HIPOT, Ground Bond - Multipleksery

Podłączanie wielu wyprowadzeń EUT do testera HIPOT - przyśpieszenie wykonywania testów


Seria SC6540 firmy Associated Research (USA) to wielokanałowe, modularne skanery wysokoprądowe (HC) i wysokonapięciowe (HV), dostępne w różnych konfiguracjach. Dzięki zastosowaniu skanerów można testować do 80 punktów przy wykorzystaniu pojedynczego źródła napięcia lub prądu (do 40A).

Skanery w wersji SECONDARY są sterowane bezpośrednio z testerami: OMNIA II, OMNIA, HypotULTRA, HypotULTRA III, LINECHECK; w wersji MAIN mogą być sterowane niezależnie od użytego testera przez komputer PC.

  • KONFIGUROWALNA MATRYCA PRZEŁĄCZNIKOW - SC6540 można zakupić jako „matrycę skanującą” z własnym źródłem zasilania lub jako „matrycę skanującą podrzędną” sterowaną za pomocą automatycznego przyrządu do badań stowarzyszonych. Każdy główny skaner może kontrolować do czterech dodatkowych skanerów podrzędnych, co pozwala w sumie na 80 punktów testowych.
  • ZAUTOMATYZOWANE MOŻLIWOŚCI BADANIA WIELOPUNKTOWEGO LUB WIELOPUNKTOWEGO - W połączeniu z OMNIA® lub HypotULTRA® SC6540 skraca czas konfiguracji testu i eliminuje błąd operatora, aby zapewnić spójne wyniki testu.
  • INTERFEJSY AUTOMATYZACJI DO KONTROLI OPROGRAMOWANIA - Skanery główne są dostępne z interfejsami automatyzacji USB / RS-232, GPIB i Ethernet.
  • WSKAŹNIKI PANELU PRZEDNIEGO - Diody LED wskazują status każdego kanału. Operator wyraźnie widzi, które wyjście jest aktywne.
  • TESTY CIĄGŁOŚCI OD PUNKTU DO PUNKTU - Kanały wysokiego napięcia można również wykorzystać do testów ciągłości od punktu do punktu.
  • KOMPAKTOWY MONTAŻ RACK 2U - Ta kompaktowa konstrukcja pozwala na szybką i łatwą instalację SC6540 w systemie do montażu w szafie.

JAKIE SYGNAŁY TESTOWE KOMUTUJE  / PRZEŁĄCZA SKANER HIPOT ?Rodzaje wykonywanych testów SC6540
InterconnectKorelacja
SC6540 bezproblemowo współpracuje z HypotULTRA i OMNIA II, tworząc kompletny system testowy. Połącz z Autoware®3, aby w pełni zautomatyzować testy zgodności bezpieczeństwa.
Test SMARTTestuj mądrzej
Zwiększ przepustowość linii produkcyjnej lub rozszerz możliwości testów laboratoryjnych, dodając do 16 kanałów do testów wielopunktowych.

OPROGRAMOWANIE - PROGRAM PC DO ZARZĄDZANIA TESTAMI: TESTERAMI HIPOT i SKANERAMIautoware 3 ekran


Ulepsz swój system testowy dzięki

autoware 3 logo

  • Kompleksowe przechwytywanie danych
  • Obsługa skanowania kodów kreskowych
  • Badanie partii rezystancji izolacji
Modele SC6540


copyright
UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08       Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści