Associated Power Technologies - Zasilacze pradu zmiennego AC (DC) - Hipot-Testery bezpieczeństwa elektrycznego

HIK-CONSULTING Autoryzowany Przedstawiciel
AR_logo
SCI-logo
MENU
APT_logo
pasek
Go to content

Associated Power Technologies - Zasilacze pradu zmiennego AC (DC)

Zasilacz APT 8500
UWAGA: 5 lat gwarancji -  na wszystkie testery, ZASILACZE i skanery firmy Associated Research, SCI oraz APT, które zostały wyprodukowane w 2021r.

APT logo


Firma Associated Power Technologies (USA) wytwarza specjalizowane zasilacze laboratoryjne prądu zmiennego, w układzie jednofazowym i trójfazowym. Zasilacze posiadają funkcje testowe i pomiarowe.

Więcej informacji o zasilaczach APT
Zasilacze APT są stosowane m.in. do testów urządzeń które wymagają stabilnego i precyzyjnego zasilania sieciowego o częstotliwościach takich jak: 50Hz, 60Hz, 400Hz i innych. W przypadku testowania urządzeń medycznych zachodzi potrzeba zapewnienia stabilnego, wyższego niż standardowe (np. 230V) źródła zasilania sieciowego dla testów bezpieczeństwa elektrycznego typu HIPOT, Line Leakage test...


Zasilacze AC firmy APT są potrzebne także do badania odporności odbiorników energii elektrycznej na zakłócenia zasilania sieciowego AC, w takiej sytuacji generowane są sekwencje napięcia zasilania nominalnego i zakłóconego.  Dodatkowo zasilacze prądu zmiennego APT mogą być przełączane w tryb pracy zasilania DC.

Do zasilaczy jest dostępny bezpłatny program sterujący Power TRAC.

Seria zasilaczy laboratoryjnych i testowych: APT 8500


Programowalne zasilacze AC
Moc wyjściowa 500-4000 VA
znak CE, Interfejsy PC, oprogramowanie

     

Seria zasilaczy laboratoryjnych prądu zmiennego: 460XAC

1 i 3-fazowe zasilacze AC dla laboratoriów pomiarowych, do testowania i serwisu


Moc wyjściowa 6 kVA - znak CE  Pomiary mocy czynnej i biernej. Pomiary cos phi. Możliwość konfiguracji wyjścia w układ 3-fazowy lub 1-fazowy (z 3 - krotnie                   większym prądem). Przełączanie w tryb DC lub AC
seria 7000
Zautomatyzowane zasilacze AC
Moc wyjściowa 500 VA - 4 kVA
znak CE

Modułowe źródła zasilania AC
Moc wyjściowa 1 kVA - 18 kVA
znak CE
8500
SERIA 8500

Seria APT 8500 to źródło o bogatej funkcjonalności, oferujące ulepszone możliwości, funkcjonalność i mniej miejsca w jednej serii. Modele zapewniają napięcie wyjściowe do 310 VAC i częstotliwość wyjściową w zakresie od 5 Hz do 1200 Hz, co czyni je oczywistym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów zastosowań. Posiadają również ulepszony interfejs do wszystkich modeli zaprojektowanych całkowicie z myślą o użytkowniku końcowym.

Zasilacze 8500 można skonfigurować jako proste, stacjonarne źródło zasilania prądem przemiennym w trybie ręcznym lub, jako ulepszona opcja, w trybie programowalnym, do użytku z interfejsem do komputera. Tryb programowalny dodaje korzyści wynikające z przemiatania napięcia, częstotliwości, stanów nieustalonych i odchylenia DC w trakcie jednej sekwencji lub kilku różnych testów. Seria 8500 obejmuje następujące modele: 8505, 8512, 8520, 8540.


copyright
UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08       Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Back to content