Program PC do obsługi testerów - WithStand - Hipot-Testery bezpieczeństwa elektrycznego

HIK-CONSULTING Autoryzowany Przedstawiciel
AR_logo
SCI-logo
MENU
EEC
pasek
TESTERY BEZPIECZEŃSTWA ELEKTRYCZNEGO
Przejdź do treści

Program PC do obsługi testerów - WithStand

WithStand ekrany                           WithStand logo


Kompletne przechowywanie testów i danych w chmurze na jednej platformie      Software as a Service (SaaS)


Obecnie wspierane serie: HyAMP 3240, Seria Hypot, Seria HypotMAX, seria HypotULTRA, Tester 620L, OMNIA II, Skaner SC6540, SCI 260, SCI 290, SCI 440

BROSZURA WithStand

Oprogramowanie do przechowywania danych i zdalnej obsługi testerów- intuicyjny interfejs do konfigurowania i uruchamiania testów.

Wypróbuj interfejs dzięki bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej - LINK

ikona1

Obecnie wspierane serie:

HyAMP 3240, Seria Hypot, Seria HypotMAX, seria HypotULTRA, Tester 620L, OMNIA II, Skaner SC6540, SCI 260, SCI 290, SCI 440
 • Jeden instrument do sterowania platformą
Wykonaj wszystkie testy i sekwencje testów dla jednego instrumentu za pośrednictwem platformy.
 • Tworzenie testów platformy
Twórz wszystkie testy i sekwencje testów zdalnie za pośrednictwem platformy.
 • Nieograniczona liczba użytkowników
Przypisz tylu użytkowników, ilu potrzebujesz do swojej linii produkcyjnej.
 • Nieograniczone przechowywanie plików testowych i danych testowych
Nigdy nie trać informacji. Wszystkie pliki testowe i dane testowe są przechowywane w chmurze.
 • Podstawowy szablon wydruku (bez dostosowywania)
Wydrukuj raport, aby wyświetlić informacje o przyrządzie i dane testowe.
 • Automatyczne tłumaczenie plików testowych
Automatyczna konwersja plików Autoware na nową platformę dla naszych starszych klientów.
RAPORTY Z TESTÓW
RAPORTY Z TESTÓW
Z łatwością drukuj raporty z testów ze wszystkimi przechwyconymi danymi testowymi powiązanymi z przyrządem i testowanym urządzeniem. Jest to szybki i prosty sposób na zapewnienie identyfikowalności pokazującej, że produkt przeszedł wszystkie wymagane testy bezpieczeństwa.
PODŁĄCZENIE KODÓW KRESKOWYCHPODŁĄCZENIE KODÓW KRESKOWYCH
Usprawnij swoje testy dzięki szybkiemu skanowaniu kodów kreskowych. Szybko powiąż wszystkie swoje dane z modelem i numerem seryjnym urządzenia testowanego. Możesz nawet automatycznie ładować pliki testowe, aby upewnić się, że zawsze wykonywany jest prawidłowy test.
ZDALNE PODŁĄCZANIE INSTRUMENTUZDALNE PODŁĄCZANIE INSTRUMENTU
Uzyskaj dostęp do swoich danych z dowolnego komputera za pomocą prawidłowego loginu użytkownika.
ZGODNOŚĆ
ZGODNOŚĆ
Kompatybilny z modelami Hypot i HypotULTRA. Wkrótce dodamy więcej modeli!
FUNKCJE DODATKOWE PREMIUMFUNKCJE DODATKOWE PREMIUM
Dodawaj dodatkowe instrumenty do sterowania platformą, twórz niestandardowe raporty drukowania, inwestuj w konsultacje szkoleniowe dotyczące platformy i systemu z naszym zespołem ds. Aplikacji i oczekuj kolejnych funkcji dodawanych co kwartał.
NIEOGRANICZONA LICZBA UŻYTKOWNIKÓW
NIEOGRANICZONA LICZBA UŻYTKOWNIKÓW
Subskrypcja WithStand jest oparta na liczbie instrumentów, a nie na liczbie osób, które potrzebują dostępu do platformy, co zapewnia Twojemu zespołowi elastyczność w przeprowadzaniu testów i przechowywaniu danych.
Interfejs platformy zapewnia intuicyjny interfejs użytkownika, ułatwiając konfigurację, uruchamianie testów i przeglądanie raportów.
Interfejs platformy zapewnia intuicyjny interfejs użytkownika, ułatwiając konfigurację, uruchamianie testów i przeglądanie raportów.
Przechowywanie w chmurze gwarantuje, że Twoje testy i dane nigdy nie zostaną utracone ani zmienione
Przechowywanie w chmurze gwarantuje, że Twoje testy i dane nigdy nie zostaną utracone ani zmienione - wszystkie informacje są natychmiast przechowywane w chmurze, aby uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie.

Przechowywanie danych i możliwość ich utraty to problem wszystkich użytkowników różnego rodzaju urządzeń - dane są wymagane do rejestrowania, śledzenia i przechowywania informacji.

Nawet przy obecnych rozwiązaniach od firmy IKONIX nadal istnieje ryzyko utraty danych. Oprogramowanie Autoware 3 rejestruje wszystkie dane w pliku .txt zapisanym w wybranej przez użytkownika lokalizacji. Co się stanie, jeśli dane te nie są prawidłowo przechowywane lub odpowiedni komputer ulegnie awarii, a dane zostaną utracone? To jest główny powód całkowitej zmiany w naszej ofercie oprogramowania - pełne przechowywanie testów i danych w chmurze dzięki zupełnie nowej platformie Software as a Service (SaaS) - WithStand.

Dzięki platformie WithStand testy i dane nigdy nie zostaną utracone ani zmienione. Wszystkie informacje są natychmiast przechowywane w chmurze, aby mieć do nich dostęp w dowolnym momencie. To samo dotyczy informacji o urządzeniu testowym i sekwencji testów. Użytkownik nigdy nie ma obaw, że dane zostaną utracone. Dodatkową korzyścią dla tego typu usług jest pozbycie się śledzenia licencji. Dzięki prostej rejestracji klient ma nieograniczoną liczbę użytkowników do wdrożenia oprogramowania w swojej firmie. Projekt będzie realizowany w kilku fazach, począwszy od połowy 2020 r., A wraz z pełnymi możliwościami IKONIX do 2021 r.
Ceny subskrypcji WithStand
Firma IKONIX odchodzi od starego modelu samodzielnego oprogramowania i licencji użytkowników. Platforma ma wersję podstawową i dodatkowe funkcje premium - wszystkie z nieograniczoną liczbą użytkowników. Koszt subskrypcji zależy od liczby używanych instrumentów i funkcji premium. Dzięki temu możemy całkowicie wyeliminować proces licencjonowania i dać użytkownikom proste rozwiązanie umożliwiające określenie subskrypcji, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.


WithStand DEMO
Kluczowe cechy i funkcje WithStand
Dostępne od czerwca 2020 r

Kompatybilne z seriami Hypot i HypotULTRA
 • Seria Hypot 3805, 3865, 3870 i 3880(seria wycofana)
 • Seria HypotULTRA 7800, 7820, 7850, 7804, 7854
   • Opcja 01 - 4-portowy skaner wewnętrzny
   • Opcja 02 - 8-portowy skaner wewnętrzny
   • Multiplekser SC6540 HNS
Ceny subskrypcji Hypot (roczna subskrypcja na instrument z nieograniczoną liczbą użytkowników) - Brak licencji. Cena oparta na użytkowaniu instrumentu. Ten model upraszcza strukturę subskrypcji i ceny dla klientów i IKONIX.
Dodatki Premium - Płać tylko za to, czego potrzebujesz. Dodatki premium obejmują:
 • Dodatkowe instrumenty - 125 USD / instrument / rok
 • Tworzenie niestandardowych szablonów raportów drukowania
 • Synchronizacja offline (dostępna w czwartym kwartale 2020 r.)
 • Szkolenia i konsultacje dotyczące aplikacji
Intuicyjny interfejs użytkownika - Nowy układ i interfejs sprawiają, że platforma jest łatwa w konfiguracji i nawigacji.
Zdalny dostęp do przyrządu w dowolnym miejscu i czasie - Obsługa wszystkich połączeń instrumentów. Połączenie LAN umożliwia zdalny dostęp z dowolnego komputera z prawidłowym loginem użytkownika.
Platforma do przechowywania sekwencji testowych i danych testowych - Nigdy nie trać danych ani konfiguracji testowej. Wszystkie dane i sekwencje testów są automatycznie synchronizowane z platformą.
Standardowe i niestandardowe rozwiązania do raportowania wydruków - Subskrypcja podstawowa obejmuje standardowy szablon wydruku, który będzie odpowiadał większości potrzeb użytkowników. Dodatek premium umożliwiający tworzenie raportów z niestandardowych szablonów jest dostępny za dodatkowe 30 USD rocznie.
Ulepszone skanowanie kodów kreskowych- Zgodność ze skanowaniem kodów kreskowych:
 • Zapisz wszystkie modele i numery seryjne za pomocą szybkiego skanowania kodów kreskowych
 • Zautomatyzowany wybór pliku testowego (Automatyczne ładowanie pliku) - skojarz określony plik testowy ze skanem kodu kreskowego, aby zapewnić prawidłowe przebiegi testów:
   • Połącz z numerem modelu, numerem seryjnym lub modelem i numerem seryjnym
   • Obsługiwane są standardowe lub połączone kody kreskowe
Informacje dodatkowe o wersji próbnej
 • Do wersji próbnej wymagana jest karta kredytowa - jest to powszechna praktyka branżowa. Po osiągnięciu 30-dniowego limitu klient jest automatycznie obciążany roczną ceną wersji podstawowej odpowiedniego modelu, chyba że użytkownik anuluje konto.
 • Użytkownicy korzystający z bezpłatnej wersji próbnej będą mieli kopię zapasową danych, raportów drukowania i sekwencji testów przez dodatkowe 30 dni. Daje to użytkownikom czas na adaptację platformy i nie tracenie informacji zgromadzonych w trakcie okresu próbnego.
   • Jeśli użytkownik dokona aktualizacji do wersji płatnej, w ciągu tego dodatkowego 30-dniowego okresu, będzie miał dostęp do tych danych. W przeciwnym razie dane zostaną usunięte - użytkownik jest ostrzegany, że dane zostaną usunięte po 30 dniach, jeśli nie zostaną uaktualnione.
copyright
UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08       Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści